خانه (شبکه رزن)|وبسايت دانشگاه|اطلاعيه ها|مناقصات و مزايده ها|دستور العمل و بخشنامه ها|تماس با ما|پاسخ پرسش شما|پزشک خانواده|تبادل لینک
جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رزن

نشست رییس دانشگاه با مدیر و مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن گفت: برنامه تحول نظام سلامت در رزن بخوبی در حال انجام است و امید می‌رود به جایی برسیم که طبق فرمایش مقام معظم رهبری، بیماران و خانواده‎هایشان درد و نگرانی جز بیماری نداشته باشند.
دکتر مهدی حسینی ابراز امیدواری کرد که با برنامه‎ریزی مناسب، مشکلات موجود در اجرای برنامه تحول سلامت رفع شود و نقاط قوت آن بهبود یابد.
وی با اشاره به افزایش تعداد متخصصان و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان رزن نسبت به سال‌های گذشته، گزارشی از اقدامات انجام شده پس از اجرای برنامه تحول نظام سلامت در شهرستان ارائه کرد و گفت: خدمات بهداشتی _ درمانی شهرستان رزن با دلگرمی مجموعه دانشگاه ارتقای خوبی داشته است.
رئیس بیمارستان ولی‎عصر(عج) شهرستان رزن هم با اشاره به اینکه ارائه خدمات در این بیمارستان با وجود 120 تخت فعال و 185 تخت مصوب ارائه می‌شود، گزارشی از میزان سرویس‎دهی‎ها، پرداختی‎ها و مطالبات سازمان‎های بیمه‌‏گر بیان کرد.
جلال عبدلی با بیان اینکه بیمارستان ولی‎عصر(عج) رزن در سال جاری رتبه برتر شاخص‎های سلامت مادر و نوزاد را کسب کرده است، گفت: در بخش هتلینگ این بیمارستان، مبلغ یک میلیارد تومان جذب اعتبار داشتیم.
وی توضیحاتی در مورد کاهش 17.5 درصدی آمار سزارین، پیشرفت 80 درصدی ساخت کلینیک تخصصی، اجرای پروژه فاضلاب بیمارستان با صرف هزینه 120 میلیون تومان، اسکان متخصصان و پزشکان، بهسازی تمام بخش‎ها ازجمله اتاق عمل، ایجاد بخش‏‌های جدید آندوسکوپی و اکوکاردیوگرافی ارائه کرد.
عبدی ازجمله مشکلات و چالش‎های بیمارستان ولی‎عصر(عج) را کمبود فضای فیزیکی به دلیل فرسودگی بیمارستان دانست و افزود: در خصوص نیروی انسانی، مشکلاتی وجود دارد؛ همچنین احداث پد فرود بالگرد هم پیگیری می‌شود.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان رزن، اقدامات انجام شده به دنبال اجرای برنامه تحول نظام سلامت را بی‎نظیر دانست و گفت: ارزیابی‎های انجام شده، نشاندهنده افزایش رضایتمندی مردم از حوزه بهداشت و درمان است.
یوسف تراکمه با بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در اجرای برنامه تحول نظام سلامت به مواردی همچون افزایش تعداد داروخانه‎های دولتی، فعال شدن مراکز دندانپزشکی در شهرستان، راه‎اندازی سامانه سیب، افزایش تعداد خدمات به مراجعان و... اشاره کرد.
مسئول فوریت‌های پزشکی رزن، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط مرکز فوریت‎های پزشکی شهرستان بیان کرد و کمبود نیروی انسانی، نبود چارت مصوب، کمبود اعتبارات، نبود فضای مناسب در پایگاه‎های شهری و آماده نشدن مسیر دسترسی در پایگاه امداد جاده‏ای را ازجمله مشکلات عنوان کرد و بر لزوم بهبود برقراری ارتباطات مخابراتی تأکید کرد.
رضایی، گزارشی از فعالیت‎های عمرانی انجام شده در این حوزه ارائه کرد و گفت: به صورت تصادفی با افراد خدمات‎گیرنده از مرکز فوریت‎های پزشکی 115 تماس گرفته می‎شود و در خصوص میزان رضایتمندی افراد از خدمات ارائه شده، نظرسنجی می‎شود.


٠٨:٢٧ - 1395/08/16    /    شماره : ٤٢٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج