خانه (شبکه رزن)|وبسايت دانشگاه|اطلاعيه ها|مناقصات و مزايده ها|دستور العمل و بخشنامه ها|تماس با ما|پاسخ پرسش شما|پزشک خانواده|تبادل لینک
دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رزن

دریافت مجوز ساخت بیمارستان جدید شهرستان رزن

در جلسه ای که در خصوص زمین بیمارستان جدیدشهرستان رزن در فرمانداری برگزار شد این مباحث صورت گرفت.

در ابتدا دکتر حسینی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن ضمن عزض تشکر از حضور اعضا در جلسه گزارش اجمالی در خصوصو اقدامات صورت گرفته در این خصوص ارائه نمودند.

جناب آقای لطفی نماینده محترم مردم شریف شهرستان در این جلسه  از دریافت مجوز ماده 20 و 23 از دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت برای ساخت این بیمارستان خبر داد و اظهار کرد: با راه‌اندازی این بیمارستان بسیاری از مشکلات حوزه درمان شهرستان رزن حل خواهد شد.

وی افزود: درصدد هستیم تا با حل مشکل زمین بیمارستان 150 تختخوابی شهرستان رزن این پروژه در سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شود و در بودجه سال جاری قرار گیرد.

ایشان ادامه داد : در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز ساخت پروژه ساختمان دستگاه سی تی اسکن بیمارستان ولی عصر(عج) گفت: ساختمان دستگاه سی تی اسکن توسط خیرین با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان در دست ساخت است.

وی افزود : مجوز دریافت دستگاه سی تی اسکن شهرستان رزن اخذ شده است که در صورت اتمام پروژه عمرانی تجهیزات مورد نیاز نصب خواهد شد.

و پیش‌بینی می‌شود دستگاه سی تی اسکن در سال جاری در شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان رزن نیز با بیان اینکه با پیگیری های صورت گرفته بیش از هشت هکتار زمین برای بیمارستان 150 تختخوابی شهرستان رزن واگذار شده است، گفت: در صورتی که این زمین هم مورد قبول نباشد باز هم زمین‌های دیگری برای ساخت این بیمارستان پیش‌بینی شده است.

فتحعلی حسینی افزود: برای ساخت بیمارستان 150 تختخوابی شهرستان رزن ملاک عمل کارها بر اساس نظر کارشناسان است.

وی از ساخت 30 پروژه بهداشتی درمانی شامل خانه‌های بهداشت، ساختمان زیست پزشکان و درمانگاه در شهرستان رزن خبرداد و اظهار داشت: برای ساخت این پروژه ها بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان رزن ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود این پروژه‌ها در چند ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی ساخت کلینیک ویژه درمانی را از دیگر پروژه‌های مهم شهرستان رزن دانست وگفت:این پروژه در بیمارستان شهرستان رزن با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد تومان ساخته شده که بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 


١٢:١٨ - 1396/04/01    /    شماره : ٥١١١٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج