خانه (شبکه رزن)|وبسايت دانشگاه|اطلاعيه ها|مناقصات و مزايده ها|دستور العمل و بخشنامه ها|تماس با ما|پاسخ پرسش شما|پزشک خانواده|تبادل لینک
پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان رزن با حضور معاون بهداشتی دانشگاه در سالن جلسات این شبکه برگزار شد.
 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا نیز با تبریک ‌قبولی دکتر جباری در مقطع دستیاری، به‌عنوان نماینده رییس و هیات رئیسه دانشگاه از حضور و همراهی فرماندار، مسئولان شهرستان، امام ‌‎جمعه و نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
دکتر کرمی بزرگترین افتخار را خدمت‌گذاری به مردم دانست و به سختی مسئولیت پاسخگویی به آنان اشاره کرد و افزود: شهرستان رزن الگوی جمعیتی خاصی دارد و تمام خدمات بهداشتی و درمانی در بستر پزشک خانواده و بیمه روستایی ارائه می‌شود و این موضوع فرصتی مناسب برای ارتقای شاخص‌ها است.
وی به اهتمام، پیگیری و ممارست دکتر جباری اشاره نمود و تاکید کرد که مدیران باید در دوران مدیریت خود دستاوردهای بزرگی بر جا بگذارند و منابع محدود به ویژه منابع انسانی را به بهترین شکل استفاده کنند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از دکتر موانیه‌ای به عنوان یکی از پزشکان توانمند، پیگیر، مشورت‌پذیر، متفکر، امانتدار و معتمد یاد کرد و ابراز امیدواری نمود که وی در مسئولیت جدید منشأ خدمات خوب و سازنده‌ای باشند.
وی با بیان اینکه انتظارات بزرگی از شبکه بهداشت و درمان رزن وجود دارد، اظهار کرد: لازم است با تلاش مضاعف این شهرستان دارای مزیت رقابتی شود و در حوزه‌های بهداشت، درمان، اورژانس و فوریت‌های پزشکی شاهد اتفاقاتی بزرگ باشیم.
دکتر کرمی با اشاره به اهمیت تغییر فرهنگ‌ مردم و توجه بیشتر آنان به رفع نیازهای بهداشتی، اقدامات نوآورانه برای سلامت مردم رزن، تغییر الگوی بهره‌مندی از خدمات و رصد منابع را خواستار شد و گفت: اعتلای فرهنگ‌ سلامت توسط مدیر شبکه و بقیه پیام آوران سلامت ضرورت دارد و این اقدامات سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای آیندگان محسوب ‌می‌شود.
وی خاطر‌نشان کرد که همکاری، همراهی و مشورت‌دهی بیش از پیش مسئولان شهرستان رزن و کارکنان شبکه برای افزایش مزیت‌های رقابتی شهرستان رزن را برای ارتقای سلامت مردم منطقه خواستار شد.
فرماندار شهرستان رزن نیز با قدردانی از اقدامات دکتر جباری به دکتر موانیه‌ای در مسئولیت جدید تبریک گفت و اظهار داشت: توجه به حوزه سلامت و رسیدگی به امور بهداشت و درمان در دولت یازدهم و دوازدهم به اولویت اول تبدیل شد و بسیاری از کمبودها رفع و رضایت‌مندی نسبی در جامعه ایجاد شد.
سلامتی افزود: شهرستان رزن با وجود اینکه از سیاسی‌ترین شهرستانهای استان بوده و مردم این شهرستان از نگرش‌های سیاسی مختلفی برخوردار هستند اما این موضوع به خوبی مدیریت شده و با وحدت، یکپارچگی و همدلی موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.
وی با تشکر از دکتر عباسی و دکتر جباری مدیران پیشین شبکه بهداشت و درمان رزن از آنان به عنوان افرادی یاد کرد که هر دو منشا خدمات ارزشمندی در سیستم سلامت رزن بودند و مسیر حرکت همه مسئولان خدمت به مردم و بندگان خدا بوده است.
مدیر پیشین شبکه بهداشت و درمان رزن در این مراسم با اشاره به مثالهایی از همدلی مدیران و مجموعه اداری رزن اظهار کرد: در پنج ماه گذشته عملکرد فرماندار شهرستان رزن به گونه‌ای بود که کارها به خوبی تسهیل می‌شد و حاشیه‌ها به نحو احسن بدون تضییع حقوق رفع شد.
دکتر جباری، شبکه بهداشت و درمان رزن را ایده‌آل‌ترین مکان‌ها برای کار اجرایی و برخوردار از مسئولانی خیرخواهد دانست و پرهیز از حضور در جلسات غیرمرتبط و همچنین برخورداری از بدنه کارشناسی توانمند و همدل را از نقاط قوت این شهرستان عنوان کرد.
دکتر مجید موانیه‌ای مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان رزن نیز در سخنان کوتاهی با تشکر از اعتماد رئیس دانشگاه، هیات رئیسه و مسئولان شهرستان رزن؛ برای توفیق خدمت‌رسانی به مردم رزن از خداوند متعال تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که با همراهی فرماندار و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی بتوانیم ‌در تامین، حفظ و ارتقای شهرستان رزن کوشا باشیم.


٢٢:٣٧ - 1398/07/15    /    شماره : ٩٨٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج